۱۳۹۸/۰۹/۰۹

فرماندار اقلید : امر به معروف و نهی از منکر رمز بقای جامعه می باشد .

جلسه ستادامربه معروف و نهی شهرستان اقلید با حضور فرماندار ، امام جمعه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در سالن شهید بهمن شریفی فرمانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اقلید خلیل بزرگی فرماندار این شهرستان با مهم دانستن امر به معروف و نهی از منکر  اظهار داشت: همه ما مسئول هستیم و تفاوتی بین ما نیست، از کاسب بازار تا مسئول اداره، امر به معروف و نهی از منکر برای همه واجب است و باید این اصل را محکم بگیریم.
وی افزود : حفظ نظام اجتماعی سالم از دیگر وجهه های تأثیرگذاری امر به معروف و نهی از منکر بوده  و این  امر یکی از عوامل مهم در بقای جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم.
 
حجت الاسلام طالبی امام جمعه شهرستان اقلید بیان داشت : جامعه بدون توجه به امر به معروف و نهی از منکر از رحمت خدا دور می‌شود زیرا احیای امر به معروف و نهی از منکر از واجبات و فریضه مهم اسلامی است.
وی تصریح کرد : فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه نهادینه شده و محدود به خانه ، اداره نباشد و باید هر کجا معروفی را مشاهده کردیم مورد تشویق و از منکر جلوگیری نماییم .
 
سلیمان مهدوی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس نیز در این جلسه با بیان اینکه خداوند همیشه اشاعه معروف و نهی از منکر  را لازمه جامعه می داند، خاطر نشان کرد : آنچه در ارتباط با تأثیرات امر به معروف و نهی از منکر می تواند نمود داشته باشد، تأمین حقوق همگانی از جمله اقتصاد ،زندگی اجتماعی و امنیت بوده و یکی از موضوعاتی که در راستای حفظ این حریم می تواند تأثیرگذار باشد، امر به معروف و نهی از منکر است.
 
گفتنی است در ادامه این جلسه مشکلات مربوط به ساختمان دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اقلید مورد بررسی قرار گرفت .
 


منبع : فرمانداری شهرستان اقلید

کد خبر : 75474
تعداد بازدیدها : ۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است